24DCIP40
999 in stock
EAN: 5056270812060 SKU: 24DCIP40 Category:
Description
Knightsbridge 24DCIP40 24V IP67 40W DC LED Driver – Constant Voltage
24V IP67 40W constant voltage LED driver
  • Overheat and overload protection
  • SELV
  • Class I
  • Supplied with 300mm mains and 300mm low voltage cables