O Nas

Pracujemy ciężko, żebyś Ty nie musiał!

Naszą misją jest sprzedaż artykułów najwyżej jakości w konkurencyjnej cenie.

Evolution Electronics & Electrical Ltd. chcemy być dumni z naszej pracy i dlatego wybierając nas, dokonujesz wyboru najlepszego z możliwych w tej branży. Oferujemy szeroki asortyment usług, łącznie z nowymi systemami zabezpieczeń, ich serwisowaniem oraz ulepszaniem istniejących systemów. Współpracujemy z Tobą – nasz drogi kliencie – w celu zaprojektowania systemów zabezpieczeń dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb w konkurencyjnych cenach. Oferujemy także zaawansowane rozwiązania oświetleniowe, jak również, wiele innych usług i artykułów z zakresu elektryki i elektroniki.

Najbardziej unikalną i ciekawą cechą naszego serwisu, której klient nie znajdzie nigdzie indziej, jest opcja Stwórz System. Opcja ta pozwala na stworzenie od początku do końca, produktu dostosowanego do indywidualnych potrzeb klienta, właśnie tutaj, na naszej stronie! Stwórz System pomaga wybrać produkt, którego potrzebujesz, poczynając od przewodów.

Możemy Ci pomóc w wyborze systemów oświetleniowych i systemów zabezpieczeń oraz w kwestii innych urządzeń elektronicznych dla domu i dla firmy. Twoje wymagania dotyczące sprzętu elektrycznego i elektronicznego zostaną spełnione podczas jednej wizyty w naszym sklepie. Evolution Electronics & Electrical Ltd. dostarcza swoim klientom wysokiej klasy produktów i zatrudnia najlepszych specjalistów do spraw montażu. Oferując wysokiej klasy produkty i usługi, troszczymy się również o portfele naszych klientów, dbając, by nasze ceny były najbardziej konkurencyjne w okolicy.

Nie wahaj się i Skontaktuj się z nami już dziś, w celu uzyskania szczegółowych informacji lub umówienia terminu instalacji.

JEŚLI MOŻESZ COŚ SOBIE WYOBRAZIĆ, MY TO STWORZYMY!

STWÓRZ SYSTEM

Wybierz pożądany produkt i zbuduj go od podstaw!
Wszystko za pomocą kilku kliknięć!

WYCENA MONTAŻU

Nie wahaj się wypełnić formularza, w celu uzyskania darmowej wyceny instalacji w oparciu o podane przez Ciebie informacje.

GWARANTUJEMY NAJLEPSZE CENY

Naszym zadaniem jest oferowanie produktów najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie.
TOP